Segment dopravní techniky se v Čechách těší stále větší popularitě, a to nejen díky robustní konstrukci a vysoké jakosti provedení, ale také díky příznivé ceně a nenáročnému provozu. Právě z těchto důvodů je dopravní technika PRONAR právem nejprodávanější z dovážených značek v České republice a v Německu je v tomto pohledu dvojkou! Celá škála produktů nabízí řešení pro každý druh provozu, ať už se jedná o malé provozy v komunální sféře, drobné soukromé zemědělce nebo o provozy největších zemědělských společností.
Podívejte se které stroje v Úštěku naživo uvidíte.
Pro vstup na akci je potřeba provést online registraci.
Podívejte se na stroje PRONAR 27. 2. v Úštěku uvidíte.
PRONAR T654/2
PRONAR T654
PRONAR T654
PRONAR T654
T654/2 je největším řady jednonápravových třístranných sklápěčů T654. Mezi jehohlavní přednosti patří kvalitní provedení a odolná náprava. Hodí se skvěle pro použití nejenom v zemědělství, ale například také v komunálních službách. Univerzální design rámu dává možnost připojení oje do horního i spodního závěsu traktoru.
PRONAR T669
PRONAR T669/1
PRONAR T669/1
PRONAR T669/1
Tandemový návěs T669 vybavený dozadu sklopnou vanovou korbou s hydraulicky ovládaným zadním čelem o užitečné nosnosti téměř 14 tun. Díky robustní konstrukci korby i podvozku je návěs velmi odolný a vhodný pro nasazení i v těch nejnáročnějších podmínkách. 
PRONAR T663/3
Pronar T663/3
Pronar T663/3
Pronar T663/3
T663/3 tento tandemový návěs si získává stále více zákazníků díky preciznímu zpracování, robustní konstrukci a skvělým jízdním vlastnostem na nerovném terénu. Oba návěsy disponují třístranným výklopným systémem. Verze SILO navíc nabízí větší objem korby a hydraulické zadní čelo. Nosnost obou typů je 7 tun.
PRONAR T026 S HYDRAULICKÝMI BOČNICEMI
Pronar T026
Pronar T026
Pronar T026
Spolehlivý a bezporuchový přepravník balíků. Tento třínápravový přívěs je určen zejména pro přepravu balíků a palet. Mezi jeho poznávací rysy patří odpružení parabolickými pery, velká ložná plocha a šířka dimenzovaná na přepravu palet. V provedení "M" nabídne také zesílenou podlahu a model "KM" možnost úpravy pro přepravu dřeva.
Registrujte se prosím.
Bez Vaší registrace nebudete z bezpečnostních důvodů vpuštěni na akci!
Vstup a registrace je zdarma, stejně jako párek v rohlíku, čaj a projíždk
y ve strojích. 
Na Váš email Vám bude odeslána přesná mapa.
Chci příjít
Děkujeme Vám za registraci. Ve středu 27. 2. se na Vás budeme v Úštěku těšit.
Back to Top