Přijďte si to s Kramerem naložit.
Sami si vyzkoušíte výhody pevného rámu, manévrovatelnost pomocí všech řiditelných kol, nejmenší poloměr otáčení ve své třídě a spoustu dalších výhod, které Kramer celých 50 let vyvíjí.
Pro vstup na akci je potřeba provést online registraci.
Podívejte se na stroje KRAMER které si 27. 2. v Úštěku vyzkoušíte.
KRAMER KL12.5
KRAMER KL 12.5
KRAMER KL 12.5
KRAMER KL 12.5
O něco větší kolega jménem 12.5 se nenechá zahanbit v žádných podmínkách, podobně jako 10.5. Má však ještě mnohem šiřší paletu volitelné výbavy, aby jsme vám mohli stroj postavit přesně dle vašich požadavků. Stroj lze pořídit s klasickou, dostatečně velkou vytápěnou kabinou, tedy ani v nepříznivých podmínkách vám zle nebude. 
Možná výbava: motor s výkonem až 27 kW, 100% uzávěrka diferenciálu, 3. hydraulický okruh, pohon aktivního nářadí (mulčovač, kartáč, sněhová fréza...) ovládaný na sdruženém joysticku, plovoucí poloha, automatický závěs či koule na přívěsy, komfortní vzduchem odpružené sedadlo, až 3 roky záruka a mnoho dalšího!
 KRAMER KL25.5T
 KRAMER KL25.5T
 KRAMER KL25.5T
 KRAMER KL25.5T
Pokud Vás zaujal koncept kolových nakladačů Kramer, ale potřebujete ještě vyšší dosah, má pro vás Kramer řešení v podobě nakladačů s teleskopickým ramenem. Všechny teleskopické nakladače jsou schopné naložit jakýkoliv typ odvozu (včetně těch kamionových). Oproti teleskopickým manipulátorům máte výhodu především v lepší obratnosti stroje, velikosti kabiny a perfektním výhledu na obě strany nářadí. Tedy při úvaze nad koupí nové manipulátoru do výběru zařaďte i nakladače Kramer. Určitě se to vyplatí.
Víc než 50 let vývoje kolových nakladačů stojí za tím, že nejobratnější a nejodolnějším stroj v oblasti manipulační techniky má na sobě právě jméno Kramer. 
Díky němu není rovnítko mezi slovy nakladač a kloubová konstrukce. Kramery totiž využívají unikátní rámovou konstrukci, kdy zatáčení probíhá formou všech řiditelných kol a ne zalamováním rámu, jako je běžné u konkurence. Další usnadnění pohybu kolem zdí a jiných překážek nabízí možnost krabího chodu.
Tento nakladač perfektně reprezentuje jednoduchost, ale zároveň perfektní univerzálnost. Ať už se jedná o menší KL25.5T nebo většího bratra 30.5T, s každým z nich pro Vás bude každodenní práce potěšením. Lze je samozřejmě vybavit veškerou výbavou, jakou mají stroje s pevným výložníkem – až 30 km/h rychlostí, klimatizací, tlačítkem pro rychlé odtlakování 3. hydraulického okruhu a dalším.
KRAMER KT276, KT407
KRAMER KT276, KT407
KRAMER KT276, KT407
KRAMER KT276, KT407
KT276 a KT407 - Kompaktní univerzální stroje
Kompaktní univerzální stroje lze díky jejich rozměrům využít i v omezených prostorech na statcích a farmách. Přesvědčí přitom vysokou užitečnou nosností, nepřekonatelnou obratností a nízkými provozními náklady. 
KRAMER KT557
KRAMER KT557
KRAMER KT557
KRAMER KT557
KT557 Maximální výkon pro profesionální použití
Konstrukce strojů této třídy byla ještě znovu zesílena pro profesionální využití v zemědělství. Proto je například hydraulika Load Sensing, převodovka Ecospeed nebo Ecospeed Plus a 100% připojitelná uzávěrka diferenciálu na přední nápravě součástí sériového vybavení. Navíc je k dispozici bohatá nabídka volitelného příslušenství, se kterou žádné přání nezůstane nesplněné.
Registrujte se prosím.
Bez Vaší registrace nebudete z bezpečnostních důvodů vpuštěni na akci!
Vstup a registrace je zdarma, stejně jako
párek v rohlíku, čaj a projíždky ve strojích. 
Na Váš email Vám bude odeslána přesná mapa.
Chci příjít
Děkujeme Vám za registraci. Ve středu 27. 2. se na Vás budeme v Úštěku těšit.
Back to Top